» Kontakt

ADAKO

HORODNIAŃSKA 20

15-341 BIAŁYSTOK

E-mail: info@op-com.pl, Tel./fax: 85 74 74 474

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 16:00.

  

Informujemy, że jak co roku - w okresie wakacyjnym - firma wchodzi na "wolniejsze obroty". W związku z powyższym nasze telefony będą nieczynne do dnia 10 września 2019 włącznie.
Pomimo przerwy wakacyjnej realizujemy zamówienia złożone poprzez nasz sklep internetowy. Jednak przesyłki będą wysyłane zgodnie z następującym harmonogramem:


- do dnia 21 sierpnia 2019 nie realizujemy zamówień w ogóle.

- w dniach 22 sierpnia - 10 września realizujemy zamówienia złożone poprzez nasz sklep www, przy czym paczki wysyłamy raz w tygodniu.

Jednocześnie informujemy, że w podanym wyżej okresie czas odpowiedzi na Państwa wiadomości email może być znacznie wydłużony.

 

Na wszystkie urządzenia wystawiamy faktury VAT.

Informujemy, iż nie sprzedajemy urządzeń bezpośrednio w siedzibie firmy dla osób wcześniej nieumówionych. To samo dotyczy wszelkich prezentacji jakichkolwiek produktów z naszej oferty. Chętnie zademonstrujemy każde oferowane przez nas urządzenie w siedzibie firmy, ale w tym celu zawsze należy się wcześniej umówić na konkretny termin.

Dziękujemy też wszystkim użytkownikom polskiej wersji OP-COM'a za wkład w udoskonalanie oprogramowania. Wszelkie uwagi i propozycje dotyczące funkcjonowania programu są mile widziane.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

© Copyright ADAKO 2019. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Odwiedzin: 1637117